NASZE SALE

ANTRESOLA

Główna sala restauracyjna, znajdująca się na poziomie -1, zamknięta od strony Wyspy Młyńskiej przeszkloną ścianą dającą niezwykły widok na wodę, zieleń i architekturę za oknem. Sala jest salą otwartą, nie ma możliwości zorganizowania tu imprezy zamkniętej, a ze względu na jej kształt trudno jest ustawić jeden stół dla dużej ilości gości, jest natomiast możliwość powiększenia jej o przestrzeń przylegającej do niej salki porcelankowej oraz tarasu VIP, co daje dodatkowe możliwości do zorganizowania wydarzeń specjalnych.

TARAS VIP

Zadaszona przestrzeń tarasowa, zamknięta z dwóch stron szklanymi ścianami z możliwością otwarcia ich części na Wyspę Młyńską. Przylega bezpośrednio do głównej Sali restauracyjnej – antrelosoli ale można ją odciąć dźwiękowo przez zamknięcie drzwi dzielących obie przestrzenie. Jedno z ulubionych miejsc naszych gości, ze względu na niepowtarzalny widok. W okresie letnim bardzo chętnie rezerwowany na wieczorne spotkania w większym towarzystwie.

PORCELANKOWA

Niewielka bardzo kameralna salka, połączona bezpośrednio z główną salą restauracyjną – antresolą i jednocześnie z tarasem VIP. Sala nie posiada okna, jednak ma wielu fanów, ze względu na niepowtarzalną atmosferę uzyskaną dzięki zorganizowanej na jej ścianach wystawie porcelanowych kapsli od butelek. Jest to idealne miejsce na rodzinny posiłek bądź spotkanie biznesowe

CHMIELOWA

Największa z naszych sal na najniższym poziomie restauracji, usytuowana niemal nad samą wodą, z dodatkowym małym tarasem do wyłącznej dyspozycji gości tej Sali. Jest to jednocześnie nasza sala historyczna, a jej wystrój stanowią pamiątki historyczne po bydgoskich browarach. Sala nie posiada drzwi ale jest oddzielona od reszty lokalu schodami, które wyraźnie optycznie wydzielają tę przestrzeń i pogłębiają wrażenie przestrzeni zamkniętej.

BUTELKOWA

Niewielka, kameralna salka na poziomie głównego baru Warzelni. Zamiast okna posiada przeszkloną ścianę z widokiem na zewnętrzne tarasy lokalu oraz na Wyspę Młyńską. W okresie letnim istnieje możliwość otwarcia całej parawanowej szklanej ściany, dzięki czemu przestrzeń otwiera się na tarasy. Ze względu na bliskość baru sala często rezerwowana na długie wieczory przy piwie i przekąskach.

PIWNE BISTRO

To zarówno jedna z przestrzeni Warzelni Piwa i dodatkowy oddzielny format naszej działalności. W godzinach porannych sale bistro, zlokalizowane na poziomie 0 służą jako miejsce, w którym serwujemy śniadania, po południu zamienia się w idealną przestrzeń na specjalne imprezy zamknięte. Są to dwie sale, połączone schodami z restauracją. Większa sala z oddzielnym wejściem od ul. Poznańskiej jest salą główną, mniejsza z dwoma oknami z widokiem na Wyspę Młyńską jest atrakcyjnym urozmaiceniem przestrzeni. To idealne miejsce na zorganizowanie zamkniętej uroczystości, czy spotkania. Mimo bliskości ulicy i dużej witryny z widokiem na nią, istnieje możliwość oddzielenia przestrzeni Sali od spojrzeń przechodniów. Wystarczy zasłonić drewniane żaluzje. Wystrój bistro jest oszczędny i dzięki temu pozwala na dowolność aranżacji stołów.

WIRTUALNY SPACER